kolczyki kwiatki

Dla dzieci i dla Pań -– kolczyki kwiatki

Od dziesiątek lat jednym z najważniejszych motywów, z którego jubilerzy czerpią inspirację, są kwiaty i ogółem świat roślin. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest naprawdę mnóstwo. Wśród głównych z nich wymienić trzeba z całą pewnością dużą różnorodność tego rodzaju motywów, która sprawia, iż błyskotki z kwiatami mogą być noszone zarówno przez dziewczynki, jak i dojrzałe kobiety. Nie powinniśmy nie wspomnieć również o przyciągającym wzrok designie, którym często wyróżniają się kolczyki kwiatuszki tudzież inna biżuteria inspirowana roślinnymi wzorami – albowiem ona znakomicie współgra zarówno z gustownymi, wieczorowymi sukienkami, jak i stylizacją casual. Jak więc dopasować kolczyki kwiatuszki, aby wspaniale się prezentowały?

Kolczyki kwiatuszki – odpowiednio dobierz je do danej kreacji

Kolczyki kwiatuszki bywają naprawdę błyskotliwym dopełnieniem każdego stroju – często okazują się nawet dominującym jej dodatkiem. Żeby tak jednakże było, trzeba je prawidłowo dopasować do danej stylizacji. Jeżeli chodzi o kreacje wieczorowe albo te przeznaczone na formalne wydarzenia, najlepszym wyborem do nich okażą się niewątpliwie kolczyki kwiatuszki wzbogacone kryształkami Swarovskiego lub kamieniami szlachetnymi. Kolczyki emaliowane będą zaś wyglądać lepiej przy mniej oficjalnych, casualowych stylizacjach. Zwróćmy także uwagę na rodzaj ich zapięcia – kolczyki inspirowanych wyglądem roślin przeważnie mają sztyfty. Oddzielną kategorię stanowią kolczyki wytwarzane z dotąd rzadko stosowanych w branży jubilerskiej materiałów, jak na przykład ceramika, tworzywa sztuczne lub drewno.

Kolczyki kwiatuszki to nie wszystko. Inne wzory inspirowane roślinami

Pozostając w dalszym ciągu w kręgu kolczyków kwiatuszków, wypada zaznaczyć, iż kwiaty to nie jedyny motyw roślinny, który podbił uznanie jubilerów oraz ich klientów. Sporą popularnością cieszą się też wzory bazowane na sylwetce liści i kłączy. Nieco rzadziej występują – choć możemy kupić je w sklepach – to kolczyki z motywami owoców bądź kompletnych roślinnych sylwetek.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]