Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Znajdź srebrną biżuterię na www.bizutik.pl.

Jest z nami od stuleci i mimo pojawienia się wielu innowacyjnych wzorów, w gruncie rzeczy mało ewoluowała. Biżuteria wciąż pełni tę samą funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka, a także pozwala na wyrażenie swojego charakteru. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię równie często zakładają panie i panowie, dzieci oraz dorośli, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Bez względu na to, jakie wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z tych samych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej kilka dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno to, iż jej używanie pozwala uniknąć wielu schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć także o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro posłuży sporo lat, jednak powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją zarysować albo pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]