Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Potrzebujesz profesjonalnej porady? Skontaktuj się z jubilerem Kraków

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozwojem rynku, zmieniliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dziś bardzo często korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie kupimy niemal wszystko, nadal wiele przedmiotów warto kupować w tradycyjnych sklepach. Pośród nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz wskazówki od rzeczoznawcy

Zakup złotego łańcuszka, broszki bądź pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, by być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli planujemy nabyć pierścionek zaręczynowy albo obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli natomiast wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny bądź zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego rozmiaru albo sporządzi nowy. Następną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej porady złotnika. Wskaże on aktualne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się na urodziny, ślub czy komunię.

Sklep jubilerski – naprawa uszkodzonej biżuterii oraz skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale także świadczą inne usługi. Naprawa uszkodzonej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź rozerwał się naszyjnik, jubiler w mgnieniu oka i perfekcyjnie zreperuje go w swojej pracowni. Zmieni także obwód pierścionka, jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku gratulacje, podziękowania, datę albo inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikalnym prezentem, albo mamy własny pomysł na broszkę bądź naszyjnik, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce trzymamy zniszczoną lub zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Kontakt z firmą:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]