kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Zalety srebrnych kolczyków

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej kupowanych przez Polki akcesoriów. Są idealne na każdą sytuację – wyjątkowo wzniosłą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się w czym leży sekret, że są tak chętnie kupowane oraz w jakich sklepach można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych fasonach. Najbardziej na czasie są urocze sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie popularne są wiszące kolczyki, które cudownie podkreślają szyję. Sprzedawane jako ozdobione naturalnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Dodatki wykonane ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co przeważnie występuje w przypadku ozdób z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc dobierając je sprawdźmy cechy probiercze oraz sposób ich produkcji.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba dobrze pielęgnować i na bieżąco eliminować wszystkie zabrudzenia, żeby ciągle prezentowały się nienagannie. Powinno się odkurzać je często miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne środki nabłyszczające, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki trzymać w szczelnych szkatułkach. Nie polecamy natomiast babcinych sposobów pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Takie substancje niezwykle naruszają delikatną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób jest bez wątpienia w e-sklepach, które zapewniają ekspresowe doręczenie i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane kobiety.