Baseny kąpielowe – bogaty wybór, dodatkowe akcesoria

Chcesz nabyć baseny? Sprawdź http://tinyurl.com/yd69g66n

Basen kąpielowy prawie wszystkim kojarzy się z luksusem, ale jest to także wielka wygoda, sposób na relaks czy na uprawianie sportu. Na basen więc bezsprzecznie warto się zdecydować, pamiętajmy jednak, aby stawiać tylko na najlepsze rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, zbudowane oraz konserwowane przez profesjonalistów to gwarancja ich funkcjonalności i trwałości.

Jakie baseny kąpielowe można spotkać?

Baseny można podzielić na baseny profesjonalne, przykładowo do ośrodków spa bądź pływalni, a także baseny prywatne – wewnętrzne, ogrodowe czy przydomowe. Rozróżnienie na baseny zewnętrzne i wewnętrzne to następne kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych konieczne jest zbudowanie hali basenowej, która powinna spełniać pewne warunki, na przykład tyczące się wilgotności powietrza bądź wytrzymałość materiałów budowlanych na chemię basenową. Wybór profesjonalistów jest zatem kluczowy do jego budowy.
Poza tym do wyboru jest ogromna liczba typów basenów. Można zdecydować się na przeróżne kształty: płytkie brodziki, okrągłe czy ósemkowe, baseny prostokątne czy długie baseny typu fast lane, świetne dla entuzjastów pływania oraz zwolenników dbania o kondycję. Dostępne są także baseny o rozmaitych konstrukcjach, na przykład takie, które mają całe niecki wpuszczane w ziemię bądź też o obniżonym poziomie wody, co prezentuje się niezwykle atrakcyjnie.

Akcesoria do basenów kąpielowych

Pragnąc zmniejszyć koszty, przy projektowaniu i budowie basenu można zdecydować się na podstawowe rozwiązania, ale nie w każdym przypadku dodatkowe akcesoria generują wielkie wydatki. Wspaniałe wrażenie robi na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, przez co upiększa też ogród czy halę basenową. Świetnym wyborem w przypadku basenów zewnętrznych jest zadaszenie, które wydłuża sezon kąpieli z 3 do aż 6 miesięcy, a ponadto daje dyskrecję oraz gwarantuje bezpieczeństwo dzieci czy zwierząt domowych. Jeżeli basen ma służyć przede wszystkim do relaksu, dobrze będzie zamontować specjalne schody. Podobnych możliwości jest jednak dużo więcej – niektóre podwyższają walory użytkowe basenu, inne natomiast nadają mu bardziej ekskluzywny charakter.

Kontakt z firmą:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]