Nowoczesne projekty domów drewnianych

Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących przygotowania projektów domów drewnianych nowoczesnych, skieruj się tu.

Domy z bali stają się coraz bardziej popularne. Nowoczesna technologia powoduje, że takie budynki nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale są także komfortowe. Czy w domkach drewnianych można mieszkać także w zimie? Gdzie wyszukać projektanta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – lżejsza struktura

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Duża ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Najważniejsza kwestia – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar domu oznacza ogromne oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z betonowaniem. Specjaliści podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy naturalne są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie dwa światy. Z jednej strony zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie domki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym rozwiązaniom dają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zaufaj doświadczonym ekipom

Domy drewniane całoroczne to budynki wyprodukowane z surowca naturalnego, co powoduje, że są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu bali osoby chorujące na uczulenia czują zdecydowaną poprawę stanu zdrowia. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie musimy wykonywać kosztownej termomodernizacji. Dodatkowym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można stawiać również podczas zimy, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem schnięcia tynków. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym specjalistom.

Kontakt z firmą:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]