Pokrycia dachowe od polskiego producenta

Więcej o pokryciu dachowym.

Stosowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki betonowe czy ceramiczne powtórnie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Liczne plusy tych ostatnich przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale też dla inwestorów.

Prosta instalacja i opcja dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki zdobywają rynek produktów budowlanych z kilku względów. Po pierwsze ważą zauważalnie mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachu, a przy tym też ułatwia transport oraz rozładunek tych elementów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich założenie jest nie tylko proste, ale i mniej czasochłonne w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich perfekcyjne rozstawienie zabiera zazwyczaj dużo więcej godzin. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do zasadniczo dowolnej, także niezwykle wymyślnej, struktury dachu, gdyż blachodachówkę można bez przeszkód wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się rewelacyjnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i perfekcyjnie pasuje do starych budynków, głównie dlatego, że mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżnia również większa szczelność. Oprócz tego łatwo je wyczyścić. generalnie wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w razie mocnych zabrudzeń jakiś preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – obszerny asortyment blachodachówek i pokryć dachowych

By kupić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 3 dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się duży asortyment blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach tego producenta, rozproszonych na obszarze czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Dumą firmy REGAMET są produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie rys, a także rdzewienie. Firma Regamet stawia na kompleksową obsługę klienta, wobec tego nie licząc swoich produktów oferuje też akcesoria dachowe (przykładowo systemy rynnowe czy folie dachowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych wiodących marek.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08