Szczelne okna energooszczędne

Zamów okna energooszczędne

Najważniejszym komponentem, o którym nie można zapomnieć przy remontowaniu nieruchomości, są wysokiej klasy okna energooszczędne. Najbardziej popularne są okna drewniane, które w sprzedaży odnajdziemy w rozmaitych wersjach. W jaki sposób są stworzone i co zapewniają?

Okna energooszczędne – stworzone z sosny i meranti

Drewniane okna wykonane są z naturalnych materiałów – na przykład dębu i meranti. Cechują się doskonałymi właściwościami, dzięki czemu w niczym nie ustępują swoim odpowiednikom z aluminium. Pamiętajmy, żeby zwrócić baczną uwagę na współczynnik przenikalności cieplnej stolarki okiennej, zwłaszcza, jeśli remontujemy lokal przed zimą. Zapewnia to nie tylko komfortowe warunki wewnątrz pomieszczenia, ale także oszczędność materiałów grzewczych. Czynnik izolacji termicznej musi być optymalny (tj. niższy niż 0,8 W/m2), a wtedy w domu osiągniemy komfortowe warunki. Rezultat ogrzewania zostaje w budynku, a przez szpary nie przedostaje się mróz .

Okna energooszczędne – postaw na dźwiękochłonne okna drewniane

Kupując nowe okna energooszczędne zweryfikujmy kolejny zasadniczy detal – współczynnik Rw. Jeśli chcemy cieszyć się wyjątkową ciszą w budynku – kupmy zespolone okna drewniane. Bardzo ważne są także precyzyjne systemy uszczelniające – zapobiegają przenikaniu wiatru i przedostawaniu się dźwięków. Warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne, ponieważ innowacyjna technika zapewnia wygłuszenie niechcianego gwaru, a także optymalny komfort termiczny w mieszkaniu.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]