Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Wypożyczalnia szalunków - bezkonkurencyjną ofertę sprawdzisz na abcszalunki.pl

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są ze sklejki, lecz można zaobserwować też konstrukcje zrobione ze stali, a czasem również plastiku. Innymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Jednak ze względu na duże ceny nie wszystkie firmy budowlane posiadają swoje szalunki. Kiedy okażą się niezbędne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wynająć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to dziś bardzo często wybierana usługa.

Kiedy wybrać wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków okaże się trafionym pomysłem dla firm często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak już nadmieniliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli jednak wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą naszej firmy, warto rozważyć zalety, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku będzie bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze nadmienić także o komforcie, gdyż trzymanie sporadycznie używanych szalunków może generować spore koszty.

O czym nie zapominać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je dostarczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na ofertę firmy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu zyskamy pewność, iż szalunki okażą się wytrzymałe oraz praktyczne. Naprawdę istotna będzie również dbałość o korzystającego z usługi – w sytuacji, gdy zbliża się termin startu robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości warto z kolei skorzystać z internetu i sprawdzić, co o ofercie danej firmy sądzą wcześniejsi kontrahenci.

Kontakt z firmą:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]