Działanie wzmacniacza kanałowego

Dowiedz się, gdzie zamówić wzmacniacz kanałowy, wejdź na telmor.pl.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie, dzięki któremu możemy oglądać telewizję naziemną. Jak opisuje jego nazwa najważniejszą funkcją jaką pełni jest zwiększanie i wyrównywanie sygnału. Sprawdźmy w jaki sposób działa wzmacniacz kanałowy i na jakich pasmach działa.

Wzmacniacz kanałowy – wzmacnianie mocy sygnału TV

U dystrybutorów uzyskamy mnóstwo aparatów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Są one przeznaczone zarówno do tradycyjnych zastosowań, jak i do zadań specjalnych. Zakładane są na terenach, na których sygnał jest niezwykle znikomy. Umożliwiają uzyskanie dobrej jakości kanałów np. w miejscowościach górskich, stacjach metra, jak również w niektórych budynkach. Nowoczesne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe pozwalają też na bezprzewodową transmisję sygnałów TV. Ich konstrukcja sprawia, że mogą być montowane na zewnątrz budynków – nie straszny im śnieg i deszcz.

Wzmacniacz kanałowy – trzy specjalistyczne filtry kanałowe

Najbardziej popularny wzmacniacz kanałowy posiada kilka niezależnych wejść – na przykład VHF lub UKF(FM). Urządzenia mogą mieć zaimplementowaną technologię niwelującą nieprawidłowości pochodzące z internetu LTE. W zależności od modelu posiada także trzy-cztery specjalistyczne filtry UHF – współpracujące z kanałami k.21-k.69. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe są kompatybilne między innymi z antenami biernymi. Urządzenia te wyposażono w niezależne zasilacze, a także sygnalizatory LED.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]