Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Silniki prądu stałego zamówisz na https://ultrarobotics.pl.

Coraz powszechniejsze użycie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki DC i BLDC od cenionych producentów

Istniejąca od ponad dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych prądu stałego, a także motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wysoką solidnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji układów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Kontakt z firmą:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]