Firmowy biuletyn – projekt gazety

Biuletyn firmowy. Kompleksową pomoc profesjonalisty w tej dziedzinie uzyskasz na www.pracowniaregister.pl/custom-publishing-czasopisma-firmowe-i-gazety-firmowe-pod-klucz/.

Firmowy biuletyn to wspaniała forma komunikacji wewnętrznej, ale także rodzaj reklamy. Zobaczmy więc, jakie artykuły warto umieścić w takim biuletynie i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – biuletyn wewnętrzny i zewnętrzny

Gazeta firmowa może spełniać 2 role. Pierwszą z nich jest komunikacja wewnętrzna – pisanie o osiągnięciach, pochwalenie się wysokimi osiągami, rozmowy z przodującymi członkami personelu. Wewnętrzne biuletyny mają ogromne znaczenie dla funkcjonowania całego przedsiębiorstwa, gdyż znakomicie zagrzewają do pracy załogę. To powoduje, że podwładni bardziej angażują się w życie firmy, czują więź z zespołem, a ich rutynowe obowiązki przynoszą im więcej satysfakcji. Statystyki wskazują, że firmowy biuletyn sprawia, że pracownicy utożsamiają się z wytwarzanymi towarami, poprawia się też atmosfera w firmie. Ogromną zaletą jest również redukowanie szumów komunikacyjnych między pionami, które bywają częstym powodem konfliktów w wielu korporacjach. Gazeta korporacyjna gwarantuje również całkowitą przejrzystość planów korporacji.

Projekt gazety – wykorzystaj ofertę doświadczonego studia graficznego

Oczywiście firmowy biuletyn to też niezastąpiona forma komunikacji zewnętrznej. Broszura dociera do adresatów takich jak: konsumenci, prasa, potencjalni inwestorzy, urzędy. Gazeta firmowa dzięki temu rozpowszechnia działania naszego przedsiębiorstwa, zwiększa wyniki sprzedażowe oraz zastępuje agencję public relations. Planując stworzenie korporacyjnego biuletynu musimy w pierwszej kolejności zaangażować redaktorów oraz zaplanować szatę graficzną. Warto posiłkować się pomocą profesjonalistów (tj. grafików projektowych), którzy stworzą projekt gazety, określą format i zadbają o wydanie. Z ich pomocą firmowy biuletyn na pewno okaże się sukcesem.

Kontakt z firmą:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]