Jak rekomendowany fotograf Google pomoże w promocji firmy?

Na https://www.fotografsv.pl znajdziesz dalsze informacje o działalności rekomendowanego fotografa Google.

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w czasie popularnością, a wiele osób coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, powinno się zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf pracujący dla Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się wysokim profesjonalizmem. Żeby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy wybrać fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod kątem jakości fotografii, z pewnością zdoła wykonać rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też reguły wykonywania takich fotografii i samo zlecenie wypełni sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nierzadko więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na inne serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym plusem.

Jak szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po wybraniu lokalizacji uzyskamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może także legitymować się specjalnym logo, które sygnalizuje, iż dysponuje on stosownymi umiejętnościami i jest specjalistą w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]