Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Pozycjonowanie stron www Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb

Popularność internetu oraz wygoda wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych artykułów i usług przyczyniła się do tego, iż każda firma pragnie aktualnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie znaczy, że nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest przecież widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, które świadczą usługi wyłącznie w określonym województwie bądź nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie czy też w Szczecinie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoją ofertę ewentualnym klientom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach sklepów lub usług używają zazwyczaj fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę danego miasta, przykładowo “hydraulik kraków”, “sklep z elektroniką kraków” lub “restauracja francuska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich przedsiębiorstw na przedstawienie swojej oferty ewentualnym klientom, mieszkającym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO skierowane są na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, przykładowo poprzez przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz tworzeniem stron internetowych od ponad dekady. W trakcie tego okresu do głębi poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i w ten sposób zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie poprawę contentu, optymalizację techniczną strony, a także pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować codziennie rezultaty pozycjonowania.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]