Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Kurs rysunku architektonicznego Kraków - sprawdź unikalną ofertę

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa dużo elementów – przede wszystkim fakt, że są to nadzwyczaj interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, jak również architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale też porady zawodowców pomagające przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Lublinie lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]