Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Więcej szczegółów o digital paintingu znajdziesz tu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana m.in. w grach komputerowych, filmie i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, jak również edytować grafikę w programach graficznych. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczniowie poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i pomagają uczniom tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]