Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Więcej w temacie Blender 3D kurs na domin-krakow.pl.

Świat rysunku bez ustanku przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne techniki na rzecz kreowania swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się już dużymi kosztami – każdy może przecież pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który przy tym jest zupełnie bezpłatny.

Kursy Blender 3D polecamy w jak najmniej licznych grupach

Korzystanie z dowolnego programu można opanować we własnym zakresie, jednakże proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nierzadko bywa dość męczący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne dla tych, którzy dopiero poznają program Blender. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego dydaktyka. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez kursanta wskazując detale, które wymagają poprawy oraz podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, aby przebiegał on w niewielkich grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów a także artystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością poszukiwaną i docenianą w szczególności w branży filmowej, projektowej i gier komputerowych. Poznanie programu Blender 3D rozszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które później można bez skrępowania dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju kursów to po prostu artyści i hobbyści pragnący spróbować nowych form ekspresji lub rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]