Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Kurs rysunku dla dzieci Kraków - ta niezwykła oferta Was usatysfakcjonuje.

Kochasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty i przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają również osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Świetną propozycją na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również digital painting, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]