Warsztaty kulinarne dla dzieci uczą poprzez świetną zabawę

Nie czekaj! Sprawdź świetną ofertę warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków w dobrej cenie.

Dzieci uwielbiają brać udział w kuchni – przystrajać ciasta bądź wybierać i przynosić składniki. Chciałabyś rozwinąć zapał kulinarny Twojej pociechy? Poznaj kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak przebiegają takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci – czy warto wysłać na niego maluchy?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w wieku od 6-10 lat. W czasie kursu dzieci uczą się niezależności i kształtują swoją kreatywność i co jest niezmiernie ważne – zyskują pożyteczne umiejętności. A zarazem wyśmienicie się bawią. Dobieranie i mieszanie składników, ćwiczenie nieskomplikowanych przepisów oraz łączenie niecodziennych smaków – to wszystko sprawia, że dzieci chętnie gotują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakich należy przestrzegać w kuchni, co w wysokim stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach uczestniczą też rodzice, jest to zatem doskonała sposobność do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a później poczęstować się tym, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Warsztaty organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny zegarowe. Podczas kursu maluchy przygotowują danie główne i deser. Mali adepci sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – spróbować swoich sił w pieczeniu pachnącej, przystrojonej świeżymi składnikami tradycyjnej pizzy, czy też przyrządzić apetyczny makaron na słodko lub słono. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują również wyborny deser – mus z mascarpone i polewą owocową. Lekcja powiązana z zabawą to znakomity sposób na spożytkowanie wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ulubionych posiłków przynosi pociechom mnóstwo satysfakcji. Nawet bardzo przekorny maluch będzie z pasją przykładać się do dekorowania tortu lub przyrządzania doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje zawodowy szef kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz bardzo dobry kontakt z maluchami.

Kontakt z firmą:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]