Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Automatyczna obsługa należności. Czytaj więcej na flobo.io.

Biznesmeni nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas zarezerwowany na obsługę części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko największych firm, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują około 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie mają problemy z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla szkół, pensjonatów oraz firm oferujących usługi

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to korzystna usługa dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje należności abonamentowe, zatem rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach niepublicznych czy językowych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]