Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia albo roleta dzień i noc zaciemniająca to najlepszy wybór? Czy zawsze warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tychże produktów jest wiele, a możliwość kontroli wpadających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich ciekawa cecha. W przypadku rolet dzień i noc pełne zaciemnienie nie jest możliwe, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który rodzaj najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Zalety rolet dzień noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Totalna kontrola nad ilością promieni słonecznych docierających do pomieszczenia to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc mają szereg wspólnych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych. Pozostając w temacie montażu – jest on banalnie prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia gwoździ i śrub. Każdy da sobie radę z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub dzień noc.
Wiele kolorów w ofercie sprawia, iż te produkty odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień noc dostępne są również w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasków materiałów w jednym lub kilku kolorach. Rolety te mogą służyć za element zdobiący pokój.

Rolety wewnętrzne zaciemniające w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wiele czołowych marek i producentów. Podczas zakupów rekomendujemy wybór polskiej firmy – producenta rolet zaciemniających. Trójmiasto, Kraków lub Warszawa to liderzy produkcji i dystrybucji takiego asortymentu. Na żądanie klienta istnieje również możliwość spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie posiadających standardowych wymiarów.