Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Zobacz, gdzie kupić balon na wino, wejdź na superbutelki.pl.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – niecodzienny prezent

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy upominek dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin lub zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to także wspaniała dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]