Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

Jeśli chcesz zamówić chemię przemysłową, kliknij tutaj

Aby utrzymać porządek – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są odpowiednie preparaty oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Chemia gospodarcza – dla kogo?

Asortyment profesjonalnej chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do firm (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z rozmaitych powierzchni – również tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego umycia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o eliminacji szczególnych zabrudzeń, m.in. wykwitów pleśni, graffiti, osadu z tłuszczów lub kamienia kotłowego.

Chemia przemysłowa – ochrona powierzchni

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na ochronę oraz konserwację powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na destrukcyjne oddziaływanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy pośród nich środki do zabezpieczenia stali przed korozją, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto wspomnieć, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]