Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Zobacz, gdzie zamówić czapraki dla koni.

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które gwarantują zwierzęciu komfort, a równocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw doskonale wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wyprodukowane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby bardzo dobrze dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a zarazem poprawiały wygodę jazdy. Część modeli jest wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też estetyczne. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]