Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Jeśli chcesz kupić drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne, koniecznie odwiedź ten adres

Popularnym rozwiązaniem projektowym, wykorzystywanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym tonie, są w dalszym ciągu drzwi drewniane. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze parametry i możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z mahoniu, sosny oraz dębu

Drewno to naturalny surowiec, który zastosowany jako element aranżacji wnętrza sprawia, iż staje się ono przytulne i bardziej nastrojowe, a prawidłowo konserwowany przetrwa w bardzo dobrym stanie wręcz kilkadziesiąt lat. Nowoczesne techniki umożliwiają bardzo dobre łączenie cech drewna z zapotrzebowaniem współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi cechujących się estetycznym designem i wysoką ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się dobrą izolacją cieplną oraz niewielkim poziomem rozszerzalności – tzn. nie ulegają deformacji. Opcja pomalowania ich wierzchniej strony dowolnym kolorem, bejcą lub lakierem powoduje, iż tego typu drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju – zarówno zaprojektowanych we współczesnym, skandynawskim stylu, jak i domach hołdujących stylistyce industrialnej. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z mahoniu, dębu czy sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane lakierami wodnymi, wzory bez progu lub z progiem oraz wiele innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i rewelacyjnie wyglądają przez dziesięciolecia.

Szyby piaskowane i wypukłe – drzwi drewniane na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chcesz założyć w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub nieszablonowych wymiarach? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zlecić to zadanie kompetentnym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, fachowe konsultacje, a także opcję wykonania projektu na jednostkowe zamówienie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do wszelkich potrzeb klienta i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem bezpiecznym, fazowanym lub wypukłym, co bez wątpienia podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być też posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]