Drzwi wejściowe drewniane – standardowe, dwuskrzydłowe i na wymiar

Zobacz, gdzie zamówić drzwi drewniane zewnętrzne, wejdź na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi zewnętrzne pełnią wiele zadań – strzegą przed wtargnięciem osób niepowołanych, chronią mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi oraz separują od szumu dobiegającego z ulicy. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Czemu warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi drewniane zewnętrzne – solidność i komfort cieplny

Zakup drzwi wejściowych to jeden z najpoważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy inwestor. Drewniane drzwi wejściowe z uwagi na swoje właściwości oraz solidność już od dawna cieszą się dużym uznaniem. Ekologiczny materiał doskonale się prezentuje i da się go wykończyć na różne sposoby. Prawidłowo wykonane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się energooszczędnością i mają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, że w pomieszczeniach odczuwamy komfort termiczny, a przy tym opłaty za ogrzewanie nie są zbyt wysokie. Kupując drzwi do mieszkania wypada rozważyć modele o przekroju 68 mm lub 92 mm. Wyjątkowym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoim właściwościom – są one odporne na deformacje i uszkodzenia mechaniczne, dlatego świetnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi wejściowe posiadają uszczelki najnowszej generacji.

Charakterystyka dwuskrzydłowych drzwi drewnianych

Producenci oferują także wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w przypadku nietypowych otworów drzwiowych. Z kolei drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla osób, którym zależy na niebanalnym designie. Jeśli poszukujemy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, warto skorzystać z usług producenta, który wykonuje spersonalizowane projekty na zamówienie, a jednocześnie zapewnia wieloletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwi drewniane można wstawić wspaniale wyglądające szyby, np. ornamentowe. Zamawiający mogą również wybierać spośród wielu modeli szyldów. Prócz zalet estetycznych, warto też podkreślić pozostałe przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Często zaopatrzone są one w systemy antywyważeniowe, wobec tego ciężko je wyłamać. Gwarantuje to domownikom wysokie bezpieczeństwo. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne posiadają także wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może zdecydować się na niski próg drewniany lub aluminiowy. Aby osłonić powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, w trakcie ich wytwarzania wykorzystuje się impregnaty najwyższej jakości.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]