Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Więcej szczegółów o etykietach na wódkę weselną.

Tradycja dawania prezentów na różnorodne okazje znana jest od setek lat i od samego jej początku najchętniej wręczanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać alkoholu na osiemnastkę, wesele lub urodziny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety na wódkę – wyróżnij się pośród gości

Na weselu alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale też coraz częściej młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą też przerodzić się w fajną pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety weselne, na których można zamieścić informację o miejscu i dacie wesela, imionach Państwa Młodych lub słowa podziękowania. Etykiety na butelki można kupić w najrozmaitszych odcieniach oraz wzorach, więc bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę i inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym lub wieczorze kawalerskim.

Ozdabiaj swoje alkohole personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli wytwarzasz własne nalewki, wina czy soki i wręczasz je znajomym albo rodzinie przy przeróżnych okazjach, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę prostej flaszki. Poza tym butelki można też oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]