Jesteś miłośnikiem kawy? Poznaj ekspres do kawy Nivona

Kawa to pełen aromatu napój, którym od tysięcy lat delektują się całe pokolenia jej sympatyków. Wiele osób nie przetrwa dnia bez choć jednej jej porcji, a są i tacy, którzy spożywają ją nawet kilka razy dziennie. Najczęściej wystarczy im kawa rozpuszczalna, jednakże prawdziwi pasjonaci kawy sięgają po nią w ziarnach i nieprzerwanie poszukują profesjonalnych ekspresów, dzięki którym wydobędą z nich pełny aromat. Z myślą o nich opracowane zostały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – wysokiej jakości sprzęt za rozsądną kwotę

Mimo iż Nivona jest całkiem młodą marką (powstała na początku XIX wieku), to dobitnie zaakcentowała już swoją obecność w sektorze wyposażenia dla miłośników kawy. Wraz z ujawnianiem nowych modeli ekspresów wypracowuje sobie coraz większe uznanie koneserów kawy, zwłaszcza z tego powodu, iż wytwarza całkowicie profesjonalne ekspresy w niebywale przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona cechują się eleganckim designem, utrzymanym w neutralnych barwach bieli, czerni i szarości. To dlatego będą znakomicie prezentować się w kafeteriach oraz biurach, jak i w kuchni naszych mieszkań. I chociaż posiadają wiele funkcji, są to urządzenia niezwykle łatwe w obsłudze, z którym nie powinna mieć kłopotów żadna osoba.

Ekspresy Nivona – spieniacz do mleka i zintegrowany młynek

Ekspresy Nivona z serii CafeRomatica posiadają wiele praktycznych funkcji. Niektóre z nich, m.in. modele NICR 759 i NICR 789 można zintegrować z Bluetooth i tym samym zarządzać nimi z poziomu urządzenia mobilnego. Ekspresy do kawy Nivona posiadają także zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże wydobyć ze skruszonych ziaren ich głęboki aromat. Z wykorzystaniem funkcji Easy-Spumatore (dodanej m.in w ekspresie NICR 680) błyskawicznie uformujemy delikatną piankę do latte. Opcja “Moja kawa” pozwala z kolei na zapisanie preferowanych ustawień przygotowania naparu. Co kluczowe, ekspresy Nivona można bardzo łatwo wyczyścić.