Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

Jeśli potrzebujesz kapsułek Tchibo, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/w4b7j9s

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i stopniowo zdobywała sobie nowych miłośników. Ten wygodny system umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości niezwykle nieskomplikowaną metodą – trzeba włożyć kapsułkę z kawą do zasobnika w urządzeniu, dodać wodę do pojemnika i zaledwie po minucie można cieszyć się pobudzającym napojem.

Kawy single origin z Brazylii i Nikaragui – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo odróżniają się kształtem od innych, co przez narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kapsułki z kawą od jednego wytwórcy. Kwestia ta tyczyła się wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie oferowanych jest w sklepach – także w Polsce – coraz więcej ich substytutów. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, że pochodzą z jednego zbioru, uprawy i gatunku. Smak takiej kawy jest unikatowy, dlatego że ma na niego wpływ wiele różnych elementów, między innymi konkretna pogoda panująca w danym roku. Dodawanie do takich kaw dodatków aromatyzujących czy mleka zabija ich specyficzny nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), jak również z Nikaragui oraz Kolumbii (100% arabika). W tych ziarnach wyraźnie dostrzegalne są aromaty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – najlepsza każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w pensjonatach lub biurach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoki i przeważnie mieści się w przedziale 1,10-1,40 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż identyczny napój podawany w kafeteriach na mieście lub na stołówkach w biurze. Nowoczesny design oraz niewysokie ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, że coraz częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Przy użyciu ich zaserwujemy znajomym wysokiej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, a przy tym sami będziemy mogli cieszyć się filiżanką takiej kawy każdego poranka, bez obaw o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy są zgodne z naszym urządzeniem.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]