akcesoria do alkoholu

Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Samodzielny wyrób trunków alkoholowych, niegdyś niesłychanie popularny, obecnie wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas zarówno względy finansowe (alkohole przygotowane samodzielnie są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale również możliwość przygotowania trunków według własnych upodobań, skłonność do eksperymentów i satysfakcja płynąca z picia swoich alkoholi. Większość osób, które samodzielnie sporządzają domowe napoje, wybiera cydr, wino, piwo lub nalewki, choć nie brak także amatorów tradycyjnego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w jakich alkoholach się specjalizujemy, winniśmy posiadać stosowny sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – odpowiednich pojemników, korków, rurek czy balonów. Poza tym do każdego typu trunku wymagane są inne akcesoria – dla wina jest to m.in. prasa do owoców, zaś w przypadku piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże wykaz potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, ponieważ butelki z napojami wypada stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź pozostałe alkohole domowe jesteśmy w stanie sporządzić samemu. Zdecydowanie lepiej będą się natomiast prezentować butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę oraz zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez lub bez wahania podarować bliskim w charakterze prezentu. Odrębny rodzaj takich dodatków to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych alkoholi, ale również tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter bankietu.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]