Marzysz o pociągającym spojrzeniu? Używaj sztucznych rzęs

Jeśli potrzebujesz przedłużanych rzęs, kliknij tutaj

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy wyróżnik każdej kobiety. W dzisiejszych czasach nawet te, których los nie obdarował wyrazistą oprawą oczu, mogą chwytać za serce pociągającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z tworzyw są one produkowane i jaka jest ich wytrzymałość?

Sztuczne rzęsy – z poliestru, a może z włosia norek?

Przedłużane rzęsy to pewna i szybka metoda na doskonałe zwieńczenie makijażu. Pragniesz uzupełnić kosmetyczkę o wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zagwarantują długoterminowe i bezkonkurencyjne rezultaty? Najlepszym rozwiązaniem są rzęsy na pasku i w formie kępek. W pierwszym wypadku jedyne co trzeba zrobić to nakleić cały pasek do powieki górnej zaraz nad linią rzęs – efekt jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach pomagają z kolei znakomicie zagęścić włoski, jednak można je zastosować jedynie na zewnętrznych częściach powiek. Dostępne w sklepach warianty rzęs są produkowane z najwyższej klasy polimerów, np. poliestru, ale również z naturalnych surowców, takich jak włosie z futra norek, proteiny jedwabiu czy też sterylizowane ludzkie włosy. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – pamiętaj o akcesoriach

Sztuczne powinny być nie za ciężkie, by nie przeciążać oka i zapewniać wysoki maksymalną wygodę, a jednocześnie proste do nałożenia i niezwykle wytrzymałe. W sklepach dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku, które świetnie sprawdzą się na szykownych imprezach. Masz już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, że do ich zakładania niezbędne są dodatkowe akcesoria – szczypczyki, a także hipoalergiczny klej nie wywołujący uczulenia. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, powieki warto posmarować odżywką wzmacniającą prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]