Mydło w płynie – właściwości i zastosowanie

Znajdź mydło w piance

Mydło antybakteryjne eliminuje z powłoki skóry zarazki oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, by sprostało wymaganiom przeróżnych konsumentów? Gdzie używane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Wykorzystanie mydła antybakteryjnego

Mydła o cechach bakteriobójczych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również kupowane są przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. Na rynku dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, zalecane do mycia ciała, włosów i skóry delikatnej, mydła w butelkach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi zasobnikamigwarantujących maksymalny poziom higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące środkiem niebywale ekonomicznym – pozwala uzyskać aż 2,5 tyś. doz mydła z litrowego opakowania. Mydło w piance efektywnie myje, świetnie rozprowadza się na skórze i bez problemu zmywa.

Mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła antybakteryjne znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przebadane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych i innych czynników alergicznych – można ich używać codziennie, bez strachu o podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel poświadczającym najwyższą jakość i przyznawanym kosmetykom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowaną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]