Namioty weselne – ślub w plenerze

Wesele w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie wynajmują namioty weselne, które spełnią ich oczekiwania. Planujesz urządzić ślub na świeżym powietrzu i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb młodej pary. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla pokaźnej liczby gości, jak i modele produkowane z myślą o kameralnych spotkaniach. Urządzasz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot na wesele – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Wielkość namiotu to ważny, ale nie jedyny element, który należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie istotny jest również rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Stretch, Turek, Gwiazda, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot weselny – zadbaj o wygodę zaproszonych

Istotna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny wygodę zapewnią nieprzemakalne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.