Odwiedź sklep z drukarkami 3D i znajdź sprzęt dla swojej firmy

Zainteresowany sklep drukarki 3D? Zajrzyj tutaj

Jedną z pierwszych na krajowym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Ważnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada urządzenia do druku przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Następnym filarem są usługi: drukowanie 3D, projektowanie 3D oraz skanowanie 3D, a także oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: SLA, PolyJet oraz FDM, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, SLA, SLS, DMLS oraz FDM.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, jak również jedynym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs oraz drukarek 3D marki MakerBots. Posiada najszerszą w Polsce ofertę aparatów do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D i ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D. Co więcej CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym także tworzywa specjalistyczne, m.in.: Ultem 9085, Antero 800 NA oraz inne (dentystyczne, biokompatybilne, elastyczne, inżynieryjne itd.). Prócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych CadXpert posiada także żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe tworzywa stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D profesjonalne oraz na biurko

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, biznesmenów oraz reprezentantów różnych sektorów (urządzenia firmy Stratasys). CadXpert prowadzi sklep online, posiada również showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto potrzebuje omówić ze znawcami możliwości techniczne dowolnego sprzętu z asortymentu CadXpert, swój projekt czy jest po prostu zaciekawiony procesem druku 3D, powinien przyjechać do małopolskiego punktu. CadXpert zapewnia także wszechstronną obsługę posprzedażową: przeszkolenie w obsłudze zakupionych drukarek 3D, wsparcie merytoryczne oraz techniczne czy serwis (w tym także pogwarancyjny).

Tanie drukarki oraz skanery 3D

Jakie są ceny urządzeń do druku przestrzennego – drukarek i skanerów 3D? Profesjonalny skaner czy drukarka kosztują tyle, iż już niewielkie albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w przypadku branż, takich jak medycyna, stomatologia, motoryzacja czy odlewnictwo, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek urządzeń do druku przestrzennego żywiołowo się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się innowacyjne technologie i możliwości, na które kiedyś było stać jedynie ogromne koncerny. Współcześnie – dzięki obniżeniu cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają również niewielkie firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Urządzenia do drukowania przestrzennego są bezustannie rozwijane i udoskonalane, z roku na roku zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz obniżenie kosztów.

Kontakt z firmą:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]