Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

Planujesz urządzenie imprezy w ogrodzie i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i na co wypada zwrócić uwagę przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Obecne na rynku pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach, urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega też skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) i całoroczne. Wybór stosownego typu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Nieskomplikowane w montażu i trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a prosty montaż oraz demontaż pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają także specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej konstrukcji.