Rodzaje kontenerów budowlanych

Kup kontenery rolkowe

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach nierzadko używane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Kontakt z firmą:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]