Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Sprawdź, gdzie nabyć słoik z kranem

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on używany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania kompotów, soków, lemoniad oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]