Trapez na dach – ekonomiczne i wytrzymałe pokrycie

Potrzebujesz blachy trapezowa dachowa? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Blachy trapezowe dachowe tworzą trwałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być stosowane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Blachy trapezowe – niedrogie i zarazem wytrzymałe pokrycie

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony także z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zastosowana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na budynkach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych powodów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie także bez zarzutu prezentować się jako wykończenie składnic, wiat bądź obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe dachową powinno się kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że materiał jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. rynny dachowe.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08