Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych – maty dezynfekcyjne

Szukasz maty dezynfekcyjnej przejazdowej? Odwiedź tę stronę

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w gastronomii, przemyśle, służbie zdrowia i innych sektorach rynku. Interesują Cię funkcjonalne i ergonomiczne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – gdzie się je stosuje?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu sektorach – w myjniach, warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w szpitalach specjalistycznych, kuchniach, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, a więc wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, grzybów i wirusów, a także minimalizują ryzyko przenoszenia się pyłu czy opiłków. W sprzedaży dostępne są też maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się na butach różnych smarów. Maty te pochłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – popraw bezpieczeństwo i wygodę pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu poprawia się komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz innych osób przebywających wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są pokryte warstwą z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Dodatkowo profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]