Nauka malowania akwarelami – zapisz się na kurs

Kurs malowania akwarelami - sprawdź informacje o ofercie na domin-krakow.pl/kurs-akwareli/.

Malowanie akwarelami jest popularną formą twórczego przejawiania własnego ja i nie trzeba być w tym znakomitym, aby odczuwać z tego radość każdego dnia. Dla wielu jest to przecież tylko hobby lub droga do rozluźnienia się po ciężkim dniu i nie szukają oni osiągnięcia w tej dziedzinie doskonałości. Lecz jeśli chcesz malować coraz lepiej, opłaca się zgłosić się na kurs akwareli.

Niełatwo opanować farby akwarelowe – uczestnicz w kursie malowania akwarelami

Akwarele to wbrew pozorom nie jest łatwe medium. Obraz wydaje się bardzo niepozorny i bezproblemowy do uzyskania, ale wpływ ma na niego mnóstwo czynników, o których artysta-amator na ogół niewiele wie. Sporą rolę w samym procesie tworzenia ma dodatkowo przypadek – akwarele to medium, nad którym trudno jest zapanować i nawet artyści od lat doświadczeni w tej technice w żadnym razie nie są przekonani o tym, że obraz zawsze wyjdzie w stu procentach tak, jak chcieli. Kurs akwareli to idealne miejsce, by zacząć swoja drogę z tą techniką malarstwa i zyskać pomocną podstawową wiedzę konieczną do rozbudzenia w sobie miłości do akwareli. Każdy jest tu mile widziany, bez względu na to, czy podjął już próby z akwarelami, czy to jego pierwsze doświadczenie z tym typem farb. Instruktorzy kursu w trakcie pierwszych godzin starannie objaśniają właściwości tych farb, ogromne spektrum technik ich używania, jak również typy papieru, który wykorzystuje się w malarstwie akwarelami i jego wpływ na ostateczny efekt dzieła.

Kurs malowania akwarelami – atuty pracy pod okiem wprawnego instruktora

W dobie popularyzacji internetu nietrudno odszukać a potem obejrzeć tutoriale, które uczą malowania akwarelami. Jednakże raczej nie będzie to równie rozwijające jak udział w kursie akwareli prowadzonym przez biegłego nauczyciela ze szkoły rysunku i malarstwa. W owocnej szkoleniu z umiejętności artystycznych niezastąpione są podpowiedzi, które uczestnicy kursu otrzymują od dydaktyków w trakcie pracy. Takie korekty pomagają w szybszym tempie rozwijać warsztat, a uczeń nie musi sam dochodzić do tego, jaki jego błąd przyczynił się do tego, iż dany efekt nie wyszedł tak jak powinien. Ponadto praca w grupie innych ludzi o wspólnych pasjach wytwarza miłą aurę wsparcia, które jest niezwykle potrzebne w inspirowaniu do dalszego rozwoju twórczego. Uczestnictwo w merytorycznej analizie twórczości pozostałych kursantów, umożliwia z kolei poprawnie ocenić swoje prace już zakończeniu kursu.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]