Wypoczynek w sercu Pienin – spływ kajakowy na Dunajcu

Spływ kajakowy Dunajcem to wspaniała forma spędzania wolnego czasu, którą docenią pasjonaci czynnego wypoczynku. Spływ na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane emocje i wysoką dawkę adrenaliny. Propozycja jest kierowana dla przeróżnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, które potrzebują przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Planujesz podróż w góry i na trasie wyprawy znajduje się Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, której nie możesz pominąć.

Czy warto zdecydować się się na spływ po Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która gwarantuje idealne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu sprawia, iż spływ kajakowy Dunajcem jest niezwykle popularną odmianą aktywności. W rzece występują też rozmaite gatunki ryb, które można dostrzec w czasie spływu, a bajkowe panoramy zapierają dech w piersiach. Spływ wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwację dzikiej przyrody w pełnej okazałości. By uczestniczyć w spływie, niezbędne jest stosowne przeszkolenie oraz sygnowanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami kierują doświadczeni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ Dunajcem – aktywny wypoczynek w sercu Pienin

Organizator spływów kajakowych na Dunajcu oferuje klientom do wyboru 3 pakiety – Comfort, Active oraz Basic. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava albo polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, kaski, kamizelki, wiosła i hermetyczne opakowania. Ze sobą należy wziąć spodenki oraz koszulkę do przebrania, sportowe buty, a także ręcznik. Ponadto w pakiecie Comfort zagwarantowany jest dojazd busem ze Szczawnicy.