podróże szyte na miarę, egzotyczne podróże

Egzotyczne wakacje lub podróż poślubna inne niż wszystkie? To możliwe!

Podróże relaksują, kształcą wyobraźnię, uczą nas szacunku dla innych kultur i narodów oraz pomagają uciec od codziennego zgiełku. Najmocniej odciskają się w pamięci te, które prowadzą nas w dalekie lokalizacje, kompletnie inne od naszych europejskich realiów. I choć nie wszyscy mają naturę obieżyświata, każdy powinien co najmniej raz w życiu zdecydować się na egzotyczną podróż w dowolny fascynujący go zakątek świata.

Egzotyczne podróże – komu powierzyć ich zaplanowanie?

Organizacja wyprawy egzotycznej nie jest łatwym zadaniem. Z tej właśnie przyczyny przeciętny turysta udaje się do biur podróży. Proponują one jednakże najczęściej mało interesujące wczasy w nadmorskich kurortach, wczasy organizowane są w kilkunastoosobowych grupach, a ich harmonogram zwykle nie przewiduje zwiedzania zabytków danej miejscowości. Jeśli myślisz o prawdziwie unikatowej podróży, przejrzyj usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w planowaniem podróży szytych na wymiar, czyli z uwzględnieniem szczegółowych wymogów klienta. Po ustaleniu z zamawiającym miejsca, terminu podróży oraz kosztu wyjazdu, biuro rezerwuje bilety lotnicze i noclegi, a także przygotowuje drobiazgowy plan wczasów. Co więcej biuro daje też parę ważkich porad podróżniczych, dotyczących między innymi tego, co wypada zobaczyć, gdzie dostać smaczny posiłek, gdzie wypocząć oraz informuje czego nie robić w odwiedzanym regionie.

Wyprawy egzotyczne dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi

Niezależnie od tego jaki rodzaj wypraw wolimy, w ofercie biura podróży egzotycznych każdy wybierze coś dla siebie. Dla sympatyków błogiego wypoczynku biuro wyselekcjonowało doskonałe miejsca w Meksyku, Tajlandii czy Filipinach. Zakochani mogą spędzić miesiąc miodowy relaksując się na plażach Fiji bądź Polinezji – to wspaniałe miejsca na podróż poślubną. Z kolei osoby aktywne mogą przemierzać samochodem Nową Zelandię, spotkać lemury na Madagaskarze, kibicować uczestnikom na Australian Open czy badać podziemną rzekę na Filipinach. Nie brak również propozycji egzotycznych wypraw dla rodzin z pociechami.

Zdjęcie pochodzi ze strony relaksmisja.com.

Kontakt z firmą:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]