wyprawy w góry, wyprawy górskie

Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym pewne i świetnie opracowane wyprawy pod opieką doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Exploruj.pl przygotowuje wyprawy, których celem są szczyty niemal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które lubią dynamiczny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to oferta dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Umożliwiają jednocześnie realizację pragnień oraz poznanie swoich reakcji w ciężkich warunkach. Exploruj.pl angażuje zawodowych przewodników oraz liderów znających charakter górskiego terenu, ale też chętnie dzielących się swoją wiedzą z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Dolomity i Andy.

Kontakt z firmą:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]