Wyjątkowe, funkcjonalne meble do domu i firmy – o marce Noti

Kup wyjątkowe meble Poznań na noti.pl.

Urządzając wnętrze, czy to po renowacji mieszkania czy w nowym domu, staramy się zorganizować jego powierzchnię funkcjonalnie oraz nowocześnie. Jednocześnie chcemy, żeby pomieszczenia wyrażały naszą indywidualność, a to niekiedy jest niemożliwe, kiedy urządzamy się korzystając z mebli wytwarzane na masową skalę przez znanych producentów. Tymczasem świat wyposażenia wnętrz jest o wiele szerszy niż sobie to wyobrażamy. Polska również może się pochwalić designerskimi, stylowymi kolekcjami mebli, produkowanymi między innymi przez poznańską markę Noti.

Wyjątkowe meble Noti do przestrzeni prywatnych, jak i firmowych

Noti to wytwórca mebli, działający na polskim rynku już od przeszło 15 lat i od powstania skupia się na tym, by oferowane przez niego sprzęty były wygodne, proste, a równocześnie stylowe i, co najistotniejsze, żeby wyróżniała je trwałość. Marka kooperuje z uznanymi projektantami, kreującymi swoje projekty z entuzjazmem, dokładając wszelkich starań, by zawsze spełniały one potrzeby użytkownika. Reprezentatywną zaletą mebli Noti jest to, że rewelacyjnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Wyjątkowe meble Noti tworzone są ręcznie z wysokiej jakości materiałów, przy czym proces ten prowadzony jest z dbałością o ekologię, m.in. poprzez zastosowanie technologii ograniczających skalę zużycia energii.

Kolekcje Noti – gdzie można je zobaczyć?

Noti oferuje sprzęty, będące oryginalną interpretacją postrzegania klasycznych mebli, jak przykładowo siedziska z kolekcji Rollo czy Comfee albo sofy z kolekcji Bouli. Na stronie Noti umieszczony został konfigurator, w którym można zobaczyć wszystkie wariacje mebli z konkretnej kolekcji i dopasować te odpowiadające koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Designerskim meblom tej marki można przyjrzeć się na żywo w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie, jak również w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Ponadto kolekcje Noti oferowane są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Katowicach, w Krakowie oraz w Gdańsku.

Zdjęcie dzięki uprzejmości https://noti.pl

Kontakt z firmą:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]