Catering na imprezy – twoi goście zasługują na to co najlepsze

Catering na imprezy - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Letnie miesiące obfitują w bardzo popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i wydarzenia plenerowe, ale w zasadzie przez cały rok w rozmaitych miejscach kraju prowadzone są gale, konferencje czy benefisy. Takie eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której integralnym elementem są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – kluczowa jest całość oprawy

Masz zarezerwowaną salę na imprezę bądź zdecydowałeś się już na punkt, gdzie wyprawisz piknik? Pierwszy etap za Tobą! Teraz należy postarać się o to, aby uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia smacznych przekąsek, napojów oraz ciepłych dań. Weź pod uwagę, że na czas istotnych bankietów nie godzi się postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i liczyć na to, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa wydarzenia jest ważna – przemyślany rozkład stołów, eleganckie dekoracje, a także prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście eventu z pewnością docenią także, jeśli dania będą wyglądać na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezy

Zaletą zlecenia usługi cateringu eventowego jest zdecydowanie to, że wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi znakomite dania, ale także gruntownie zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy zostaną dostarczone w umówione miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w czasie imprezy. Na życzenie klienta, jeżeli umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić imprezę popisem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, żeby obserwować na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od długiego czasu i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i niewielkich. W toku ustalania szczegółów oferty doradzi ona, jakie napoje, dania i zakąski świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]