Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Zleć catering weselny w Krakowie na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, które są zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzty, komunie czy śluby, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to wydarzenia, na których pojawia się nierzadko ponad sto osób. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama wymyślić menu, a następnie naszykować oraz zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie ma trwać parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Czemu warto zamówić catering na wesele?

Organizacja zabawy weselnej to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na dobór ozdób sali, przygotowanie zaproszeń , układanie listy gości i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność zamówienia odpowiedniej ilości trunków i przekąsek podawanych podczas przyjęcia, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Obiad na weselu musi mieć należytą oprawę. Goście bowiem liczą na to, że stoliki będą wspaniale przystrojone i prawidłowo nakryte, dania będą apetyczne i ładnie ułożone na talerzach, jak również że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie podawać biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kelnerów, kucharzy oraz managerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w plenerze, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering na wesele – podstawową ofertę poznasz na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi normami, nie tylko w sferze zabaw dla uczestników, lecz również i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe przeważnie posiadają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, zakąsek i napojów zgodnych z stylistyką wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie dostać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może zatem sam przygotować kartę dań z sugerowanych dań. Powinno się jednakże zaakcentować, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie zamawiającego zgadzają się przyrządzić niecodzienne zestawy potraw.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]