Co warto wiedzieć o wynajmie sali na urodziny dziecka?

Rocznica urodzin to jedno z niewielu wydarzeń, które obchodzimy z równie żywym entuzjazmem do starości. Nikt aczkolwiek nie odnosi się do tematu przyjęcia z okazji urodzin z taką zachwytem jak dzieci – każda następująca rocznica urodzin to dla kilkulatka najwspanialszy dzień w roku, na który wyczekuje z podnieceniem.

Organizacja urodzin – w centrum zabaw czy w mieszkaniu?

Instynktowną myślą rodziców jest z pewnością to, iż urodziny najłatwiej wyprawić w mieszkaniu. Łączy się to jednakże z niezbędnością samodzielnego ugotowania przekąsek dla maluchów oraz ich opiekunów, jak również wymyślenia zabaw różniących się od tych, w jakich przyjaciele dziecka biorą udział w trakcie zwyczajnych wizyt. O ile organizacja urodzin, w których bierze udział 4-5 małych dzieci nie powinna przysparzać kłopotów, to już przy pokaźniejszej liście gości, w domu przeciętnej powierzchni może nie wystarczyć miejsca, żeby maluchom i ich rodzicom ten dzień minął w komforcie. Wynajem sali na urodziny w wielu przypadkach może zatem być najlepszym rozwiązaniem.

Organizacja urodzin dla dzieci – przyjęcia z motywami policyjnymi czy księżniczek

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka w centrum zabaw na dużo zalet. Przede wszystkim nie ma potrzeby w ogóle przejmować się sprawami organizacyjnymi – zaproszenia na przyjęcie oraz przekąski dla dzieci wykona prowadzący salę, a opiekunowie będą mogli skorzystać z sandwiczy i gorących napojów oferowanych w kawiarence. Zależnie od wybranego pakietu w urodzinach może brać udział nawet 30 maluchów, dla których absolutnie nie braknie miejsca, gdyż na czas trwania przyjęcia urodzinowego centrum zabawy jest w całości do dyspozycji najmłodszych gości. Ich czas wypełnią również atrakcje zaplanowane przez wykwalifikowanego animatora. Możliwa jest także organizacja tematycznej imprezy urodzinowej, przykładowo z motywami jednorożców, policyjnymi lub księżniczek.