Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Szukasz korzystnej oferty opieki nad stroną www? Nie wahaj się! Wystarczy kliknąć w to miejsce.

WordPress, który został opracowany głównie jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych CMS-ów. Ponieważ jest szybki oraz bez problemu można opanować podstawy posługiwania się nim, używa się go aktualnie do projektowania sklepów e-commerce i złożonych stron firmowych. Jednak ten system zarządzania treścią może być przyczyną problematycznych sytuacji, w związku z tym ważną i konieczną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Czemu zaleca się zlecić opiekę techniczną nad stroną internetową znawcy?

Utrzymanie strony www na najnowszej wersji CMS-a jest bezspornie podstawą jej bezpieczeństwa. Nierzadko jednakże firmy po utworzeniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerów lub zawirusowanie. Na domiar tego, mimo iż WordPress jest niezwykle prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niechcianymi problemami z prawidłowym działaniem strony lub sklepu. Dlatego konieczne jest, by działanie to realizował zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału technicznego, powinno się powierzyć opiekę nad stroną profesjonaliście.

Aktualizacja WordPressa – usługa dla freelancerów i małych i dużych firm

Usługa opieki nad stroną internetową to oferta adresowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno niewielkich jak i dużych podmiotów, którzy troszczą się o wydajne i nieustanne funkcjonowanie ich strony, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest również freelancerom i blogerom utrzymującym własne strony internetowe. W elementarnym oferowanym pakiecie znajduje się wykonanie aktualizacji WordPressa, likwidowanie następstw ataków hakerskich oraz pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są także przeróżnego rodzaju monitoringi (m.in. zmian treści, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]