Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Zainteresowany Kraków lotnisko parking długoterminowy? Skieruj się tu.

Wyjeżdżasz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie.

Parking długoterminowy – czy opłaca się korzystać z jego oferty?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking proponuje także bezpłatny transfer pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet lub przez telefon – błyskawicznie i bez trudności, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem bankowym. Kolejnym pozytywem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]