architekt wnętrz Kraków, projekty mieszkań Kraków

Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Warto zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz często nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj niezbędny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt zapewnia również pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]